if_photoif_put_inmenu
Завод ЗБВ
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 305-42-11 Показати
+38 (067) +38 (067) 630-15-95 Показати

ДИРЕКТОР ЗАВОДУ ПРО 60 РІЧЧЯ ЗАВОДУ

22 травня 2014

60-річчя заводу залізобетонних виробів Товариства з додатковою відповідальністю «Об'єднання Дніпроенергобудпром» - подія радісна і дуже святкова. А ще особлива, бо збігається з 60-річчям мальовничого міста, який розташований на схилах могутнього Дніпра. Історія міста Світловодськ та мого рідного заводу тісно пов'язані. Тому для мене ювілей - подія ще й дуже хвилююча. Усі найважливіші події в житті заводу і міста тісно переплелися протягом довгих 60 років.

Свою долю я пов'язав із заводом залізобетонних виробів у 2001 році. Начебто недавно, але скільки всього сталося! Пам'ятаю період, коли завод ледь не припинив своє існування через економічну кризу. Щоб цього не сталося, генеральний директор об'єднання Іван Едуардович Марон, перший заступник генерального директора Любов Макарівна Чекаленко в 2003 році ухвалили рішення «законсервувати» виробничі потужності підприємства, а трудовий колектив перевести на виробничі площі Головного заводу. Наприкінці цього ж року мене, головного інженера, призначили в.о. директора, а влітку 2004 року - директором тоді вже Дочірнього підприємства «Завод залізобетонних виробів». До того часу я направив свої зусилля на пошук замовлень і оновлення виробничих потужностей на правобережний майданчик. І як було нелегко, впевненість у своїх знаннях, віра в майбутнє підприємства, практичний досвід і безпосередня участь Любові Макарівни Чекаленко, професіоналізм мого колективу допомогли реалізувати намічені плани. Я щиро вдячний тим людям, які повірили в мене, які, незважаючи на сильні морози, важкі умови праці, відновлювали виробництво.

Навесні 2006 року колектив повністю повернувся на правобережний майданчик. Поряд з нарощуванням випуску продукції велася реконструкція і ремонт технологічних ліній, основного і допоміжного виробництва. Було відновлено роботу побутових приміщень, заводської їдальні. І зараз постійно займаємося ремонтом, реконструкцією, адже завод - наш другий дім, тому дуже важливо, щоб були створені нормальні умови для роботи, для відпочинку, щоб колектив поповнювався молодими, перспективними фахівцями.

Щоб упевнено почуватися в ринкових умовах серед інших компаній, що виробляють будівельні матеріали, аналогічні нашим, почали освоювати нові види продукції, враховуючи вимоги замовників, розширювати географію ринків збуту в Україні і за кордоном. Це нелегко, але це - вимога часу. Виготовляємо фундаментні блоки для будівництва житлово-промислового комплексу, опори для ліній електропередач, перемички, плити перекриття, залізобетонні палі, східці й сходові марші, різні види дорожніх плит. Перелік найменувань можна продовжувати, до того ж він часто змінюється під ті чи інші конкретні замовлення. З 2006 р. працюємо зі спільною українсько-німецькою фірмою ТОВ «Шенк Процес  Україна» - виготовляємо автомобільні ваги і ваги для зважування залізничних вагонів. Ми були першими серед виробників залізобетонних виробів країн СНД в освоєнні виробництва цієї унікальної продукції. А ще я пишаюся тим, що на підприємстві освоєно виробництво конструкцій для будівництва багатоповерхових житлових будинків по системі КУБ-2,5, яка дає можливість будувати житло за короткий час, незважаючи на погодні умови.

Моє кредо «Рух - це життя». Втім, це давно вже стало аксіомою, що стосується всіх і кожного, в тому числі нашого підприємства. Вважаю, що зупинятися не можна при будь-яких умовах, навіть зараз, коли знову не найкраща економічна ситуація, коли Україна в небезпеці, адже вихід можна знайти завжди. Висловлюю глибоку вдячність Олексію Івановичу Гунькіну, Івану Едуардовичу Марону, Любові Макарівні Чекаленко за позитивний вплив у формуванні мене як лідера і керівника.

Я вдячний долі, що в управлінні підприємством підібралася команда однодумців. Керівники цехів, відділів, служб і фахівців заводу - це в першу чергу професіонали, талановиті організатори, ініціативні та відповідальні люди. На них завжди можна покластися у вирішенні складних завдань щодо забезпечення життєдіяльності підприємства та подальшого його розвитку. Вдячний, що мої думки і прагнення поділяють ветерани, молоді працівники, що вони справжні патріоти своєї держави, свого заводу, і намагаються працювати ще краще, тому що потрібно зберегти завойовані позиції, не втратити усіма разом викоханий імідж ДП «ЗЗБВ» як надійного партнера і якісного виконавця простих або складних замовлень будівельних конструкцій.

Адміністрація заводу залізобетонних виробів з повагою і увагою ставиться до всіх його працівникам і ветеранів, поділяє і підтримує їх патріотизм, любов до свого підприємства, виконує соціальні зобов'язання, закріплені в договорі, тому найважливіше - турбота про людей.

Я вірю в колектив, вірю в майбутнє нашого заводу!

Вітаю ветеранів та працівників ДП ​​«ЗЗБВ» з 60-річчям підприємства! Сподіваюся, що всі, хто на ньому працює, задоволені своєю роботою, відчувають себе захищеними, мають належні умови для високопродуктивної праці, для розвитку своїх здібностей.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров'я, щедрої долі, любові від оточуючих, щастя, довгого життя, здійснення всіх задумів і мрій, затишку і радості у вашому будинку і серцях!

 

Михайло Литвиненко, директор ДП «ЗЗБВ» ТДВ «ОДЕБП»

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×