if_photoif_put_inmenu
Завод ЗБВ
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 305-42-11 Показати
+38 (067) +38 (067) 630-15-95 Показати

Актуально

07 листопада 2012

ДП «Завод залізобетонних виробів», який входить до «Об'єднання Днепроенергострой», спеціалізується на виробництві збірних  залізобетонних виробів із загальним річним обсягом продукції 156 тис. куб. м. Це один з найбільших постачальників залізобетонних конструкцій на  великі енергетичні об'єкти, а також для житлового, промислового і сільськогосподарського будівництва. Збільшивши в 2011 році виробництво  майже в 1,5 рази, підприємство продовжує успішно розвиватися, модернізуючи устаткування і розширюючи асортимент продукції.

Світловодський завод ЗБВ, почавши свою діяльність з поставки залізобетонних конструкцій для будівництва Кременчуцької ГЕС, вже понад півстоліття  забезпечує високоякісною продукцією безліч відповідальних об'єктів різного призначення.

З 1959 року, коли підприємство ввійшло до складу «Дніпровського комбінату промислових підприємств», регулярно проводилася його реконструкція,  вводилися нові цехи. З кожним роком збільшувався випуск збірного залізобетону, щоб повністю забезпечувати інтенсивні замовлення для будівництва  нових гідро-, тепло-, атомних електростанцій. Працюючи у три зміни, завод досяг потужності з 10 тис. куб. м до 500 тис. куб. м збірного і 270 тис. куб.  м попередньо напруженого залізобетону в рік.

Фахівці підприємство постійно працюють над розширенням асортименту залізобетонних виробів, без яких було б неможливо побудувати  жодної завершеної конструкції. Основні види продукції - опори ліній електропередач напругою 0,4-6-10 кВ, плити анкерні, фундаменти  під уніфіковані металеві опори ПЛ 35-330-500 кВ, конструкції пальового підстави, фундаментів, каркасу промислового будівництва,  елементи підвалів, канали технічного водопостачання, стінові панелі, рами РПС12, РПС18, РПС21, залізобетонні решітки, несучі балки (перемички),  покрівельні, дорожні та тротуарні плити, плити для міжповерхових перекриттів, камені бортові.

З 2009 року проводяться нові види віброваних стійок для ліній електропередач СВ-105-5 і СВ-105-3, 6, які енергетичні компанії використовують  для монтажу в багатьох населених пунктах на десятках тисяч кілометрів. Продуктивна потужність по їх виготовленню на місяць становить 360 шт. для СВ 95-2а та 132 шт. для СВ 105-3,6.

Вже більше двох років випускаються аеродромні плити ПАГ14 (5980х1980х140) для будівництва злітно-посадкових смуг. Завдяки цьому завод активно  участавсвовал в реконструкції міжнародного аеропорту «Бориспіль». Тепер такі вироби широко використовуються для тимчасових доріг  і під'їзних шляхів.

Постійна модернізація підприємства дає можливість задовольняти зростаючий попит на нові види продукції. Переоснастити виробничий  ділянка, завод виготовляє пустотні плити перекриття більшого розміру - довжиною 9 м. Це дозволяє і великим будівельним організаціям,  і приватним забудовникам зводити приміщення з більшою площею.

Крім того, налагоджено випуск дорожніх плит ПДН-14, які на 20% дешевше традиційних і успішно використовуються в будівництві промислових майданчиків,  а також ПД 2-6а і 2П 30.18.30 - для якісного виконання робіт на сложнопроходімих ділянках (зокрема, в заболочених місцевостях).

Залізобетонні вироби, які застосовуються у спорудженні об'єктів різного призначення (житлових, адміністративно-побутових, промислових,  сільськогосподарських і гідротехнічних), мають необхідні фізико-технічні характеристики. Звичайні конструкції (фундаменти, колони,  балки) наділені високими показниками міцності, а використовувані на відкритому повітрі вироби - підвищену морозостійкість. Для розширення  можливостей бетону як конструкційного матеріалу фахівці заводу використовують численні способи армування сталевою арматурою,  підвищуючи міцність матеріалу при стисненні, розтягуванні і згинанні.

Зараз завод перейшов на менш енергоємну технологію виготовлення залізобетону, що дозволяє бути конкурентоздатними на ринку будматеріалів  і залучати нові замовлення. Вироби підприємства відомі в багатьох регіонах України та за її межами. Оцінивши надійність і довговічність  залізобетонної продукції Світловодського заводу, все більше компаній активно використовує фірмові вироби для виконання масштабних об'єктів.  Підприємство постачає свою продукцію таким відомим організаціям, як «Шенк Процесс Україна», «Укрнафта», «Полтаваобленерго»,  «Полтаватрансбуд», «Цив ілбудінвест »,« Трест Жілбуд »,« Вінницяобленерго »,« Фірма ТММ ».

У цьому році завод виробляв опори ліній електропередач для «Черкасиобленерго» і «Енергобудпром» (м. Кіровоград); конструктивні  залізобетонні вироби - для «Будінвест СМ» (м. Полтава), яка зводить житлові будинки за технологією «КУБ 2.5»; теплотрассние лотки  - Для «Кременчукжітлобуд», «Житлобуд», «Лінк» (м. Кременчук), «Юкон-Буд» (м. Харків) та багатьох інших. Спеціальні конструкції  підприємства надійно вмонтовані в десятки побудованих атомних, тепло-і гідроелектростанцій.

Особлива увага приділяється виконанню індивідуальних замовлень. Прагнучи залишатися конкурентоспроможним, підприємство реконструює наявні  металоформи: зараз можливий випуск пустотних плит різної конфігурації з косим торцем, перемичок нестандартної довжини, плит для балконів  різних архітектурних форм. Оновлений парк обладнання, широкі технічні й технологічні можливості, постійне розширення асортименту  - Все це робить Світловодський завод ЗБВ надійним партнером для організації сучасного будівництва.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×